Johtokunta 2021-2022

VARSINAIS-SUOMEN MATKAILU- JA RAVINTOLAYRITTÄJÄT RY JOHTOKUNTA 2021 – 2022

Turo Nolvi, puheenjohtaja
Turun Jokilaivat Oy
turo.nolvi@newstarstudio.fi
p. 0400 823 663

JÄSENET

Saul Paavola
Park Marketing Oy/Park Hotel Turku
saul.paavola@parkhotelturku.fi
p.040 547 0210

Kimmo Linnavuori
Donk Oy
kimmo.linnavuori@blanko.net
p. 040 5035 785

Ilkka Joukanen
Restile Oy
ilkka.joukanen@restile.fi
p. 0400 521 240

Tero Sintonen

Turun Rantaravintolat Oy
tero.sintonen@fontana.fi
p. 0400 531 1707

VARAJÄSENET

Mikko Ahola
Pitokokki Mikko Ahola
pitokokki@mikkoahola.net
p. 0400 523 390

Janne Juvonen
Voiveljet Oy
janne.juvonen@voiveljet.fi
p.044 327 8383

Kimmo Laatta
Kustavin Matkailu Oy
kimmo.laatta@lootholma.fi
p.050 574 1339

Heikki Martikainen
Mar-La Ravintolat Oy
hessu.martikainen@brahenkellari.fi
p. 050 5858 005

Toiminnantarkastaja ja varamies vuodelle 2021-22

Varsinainen:
Eeva Dziedzic

Varalla:
Mikko Ikäheimo

Yhdistyksen ehdokas Matkailu- ja Ravintolapalvelut MaRa ry:n hallituksen vuodeksi 2021

Pirjo Lahdenne

Henkilökohtainen varajäsen: Turo Nolvi

Kumppanit

Kespro
MARA

Tietosuojaseloste © Trival Oy